Durumum forum
Durumum soru sor Durumum yeni sorular
Kullanıcı Adı-Soyadı: Parola:

Eğitim-İş: Öğretmen atamalarında 40 yaş sınırı mağdur ediyor

Eğitim-İş: Öğretmen atamalarında 40 yaş sınırı mağdur ediyor

En iyiler, Rehber
Eğitim-İş Genel Başkanvekili Levent Akça haziran ayında yapılacak öğretmen atamalarıyla kılavuzunda 40 yaş sınırının sürdüğünü belirterek, "MEB'i kılavuzda öngörülen yaş sınırı uygulamasını ve bu kılavuza dayanak yönetmelik hükmünü düzelterek yaşanan mağduriyeti gidermeye çağırıyoruz" dedi.
12-05-2011 02:23 - EĞİTİM
Akça yaptığı yazılı açıklamada, MEB'in 2011 Haziran ayında yapılacak 30 bin kadrolu öğretmen ataması için kontenjan, başvuru ve atama kılavuzunu yayınladığını hatırlattı. Ve kılavuza göre MEB'in yıllarca kadrosuz usta öğretici olarak devlet okullarında okul öncesi öğretmeni olarak görev yapanlar veya özel sektörde ya da özel eğitim kurumlarında eğitim-öğretim hizmeti vermiş veya vermekte olan öğretmenlere yönelik 40 yaş sınırı yasağını sürdürdüğünü söyledi. Eğitim-İş Genel Başkanvekili, daha önce sendika olarak 40 yaş sınırı ile ilgili girişimlerde bulunduklarını belirtti. "Öğretmenliğe ilk defa atanacaklar bakımından başvuruların ilk günü itibarıyla 40 yaşından gün almamış olmak" hükmünün iptali amacı ile Danıştay nezdinde dava açtıklarını söyleyen Akça, davanın halen devam ettiğini ifade etti. Akça, MEB'i sorumluluğunun gereğini yerine getirerek kılavuzda öngörülen yaş sınırı uygulamasını ve bu kılavuza dayanak yönetmelik hükmünü düzelterek yaşanan mağduriyeti gidermeye çağırdı. En iyi tavsiyeler

Silkroad server, Silkroad pvp serverlar Tanıtımları

Silkroad pvp server Online Silkroad oyununda private server tanıtımları Silkroad server pvp serverleri: Pvp serverlar oyna. En kaliteli ve en yeni metin2 serverler
tanıtımları.

» Ads
  • pvp serverler
  • En iyi metin2, knight, silkroad ve diğer oyunların pvp serverlar wslik editsiz editli pvp serverler oyunları için yukarıdaki sitemizden bilgilenebilirsiniz.
  • En iyiler ilan ver