Durumum forum
Durumum soru sor Durumum yeni sorular
Kullanıcı Adı-Soyadı: Parola:
 

Türkcell Müşteri Hizmetleri

Türkcell Müşteri Hizmetleri

En iyiler, Rehber
Türkcell Müşteri Hizmetleri numarası, Türkcell Müşteri Destek hattı numarası, Türkcell Müşteri Hizmetleri

Türkcell Tarif öğrenme sevisi

Türkcell ücretsiz müsşteri destek hattı resmi numarası..

(0532)757 2222

Ayrıca

4440532 yide arayabilirsiniz..

Destek Hattı
Nedir?

Kullanımınıza uygun tarife ve kampanyalarımızdan oluşan 757 2222 tarife ve kampanya destek hattında ihtiyaçlarınıza uygun tekliflerimizi bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman 757 2222’yi ücretsiz arayarak, size sunduğumuz avantajlı tekliflerimizden faydalanabilir mevcut tarifeniz ile ilgili tüm bilgileri açık ve net bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Diğer tarife ve kampanyalarımıza da yine bu numaradan ücretsiz olarak ulaşabilir ve anında katılarak Turkcell hizmet ayrıcalığını yaşamaya devam edebilirsiniz.
Ne Kadar Öderim?

757 2222 Tarife ve Kampanya Destek Hattı tüm Turkcell müşterilerimize açık olan; tamamen ücretsiz bir hizmettir. 757 2222 diğer operatörlerden ve sabit hatlardan aranmamaktadır.
Nasıl Kullanırım?

Size sunduğumuz kampanya ve tarife tekliflerinden yaralanmak için cep telefonunuzdan 757 2222’yi aramanız yeterli! Bu hizmetimizden tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.
Sık Sorulan Sorular

757 2222 Tarife ve Kampanya Destek Hattı nedir?

757 2222 Tarife ve Kampanya Destek Hattı, müşterilerimizi kullanımlarına uygun tarife ve kampanyalarla buluşturan sesli yanıt sistemimizdir.757 2222’yi dilediğiniz zaman arayarak, hiçbir ücret ödemeden, tarifeniz ile ilgili şeffaf ve açık bir şekilde tüm bilgileri alabilir; ayrıca kullanımlarınıza uygun şekilde belirlenmiş tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

757 2222 Tarife ve Destek Hattı’na nasıl ulaşabilirim?

Cep telefonunuzdan 757 2222’yi arayarak, hiçbir ücret ödemeden, sizin için sunduğumuz tarife ve kampanya önerilerini dinleyebilir, dilediğiniz kampanyaya katılabilir veya tarifeye geçebilir ve mevcut tarifeniz ilgili bilgi alabilirsiniz.757 2222 Tarife ve Kampanya Destek Hattı, diğer operatörlerden ve sabit hatlardan aranmamaktadır.

757 2222 Tarife ve Destek Hattı nasıl ücretlendirilir?

757 2222’yi aramak tamamen ücretsizdir.

757 2222 Tarife ve Destek Hattı’ndan kimler yararlanabilir?

Kullanımlarına uygun avantajlar ile buluşmak isteyen bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir.

Müşterilerimiz web, müşteri hizmetleri veya bayilerden de sesli yanıt sisteminden sunulan teklifleri öğrenip katılabilirler mi?

Müşterilerimiz kullanımlarına uygun teklifleri sadece sesli yanıt sistemimizden dinleyebilir ve dilerlerse katılım sağlayabilirler. 757 2222 kanalımızdan teklifleri dinleyen müşterilerimiz isterlerse diğer kanallarımızdan da kampanyalara katılıp tarifelerini değiştirebilirler. En iyi tavsiyeler
 

Silkroad server, Silkroad pvp serverlar Tanıtımları


Silkroad pvp server Online Silkroad oyununda private server tanıtımları Silkroad server pvp serverleri: Pvp serverlar oyna. En kaliteli ve en yeni metin2 serverler
tanıtımları.

» Ads
  • pvp serverler
  • En iyi metin2, knight, silkroad ve diğer oyunların pvp serverlar wslik editsiz editli pvp serverler oyunları için yukarıdaki sitemizden bilgilenebilirsiniz.
  • En iyiler ilan ver